Tag "bitri"

Debat i fortë mes Mediut dhe Bitrit në parlament, evitohet përplasja fizike

Dita e sotme ka qenë mjaft e ndezur në Parlament ku nuk kanë munguar debatet e forta. Një prej tyre ishte ai mes kreut të republikanëve Fatmir Mediu dhe LSI-stit

Ndriçim Xhepa dhe Luli Bitri në sheshxhirim

Ndriçim Xhepa dhe Luli Bitri rikthehen në sheshxhirim për të realizuar filmin me metrazh të shkurtër të regjisorit të ri Kreshnik Saraçi. Regjisori dhe skenaristi Saraçi bën me dije se