Tag "bisnesmene"

Gazetarë e biznesmenë shqiptarë bllokohen në aeroportin e Beogradit

Sot në mbrëmje pritet të luhet në Beograd ndeshja mes kombëtares shqiptare dhe asaj serbe, por situata duket mjaft e tensionuar në aeroportin e Beogradit. Mësohet se një grup gazetarësh