Tag "bisedojmë"

Vetëvendosje: Nuk bisedojmë me PDK-në

Subjekti politik Vetëvendosje, që është pjesë e koalicionit paszgjedhor me partitë, Lidhja Demokratike e Kosovës, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, thotë se nuk do t’i përgjigjet