Tag "bisedim"

Moore takon Metën: Mesazhe pozitive për shqiptarët

Në ditën e tretë të vizitës së tij në Shqipëri, Drejtori për Çështjet e Evropës Jug-Qendrore të Departamentit të Shtetit, Jonathan Moore është takuar me kreun e Kuvendit Ilir Meta.

Serbia nuk pranon ofertën

Përkundër shtrëngimit të duarve që Presidenti Tomisllav Nikolliç pati me Kryeministrin Hashim Thaçi dhe faktit që Kryeministri Ivica Daçiç udhëtoi me të njëjtin avion me homologun kosovar, qeveria e Serbisë