Tag "bisedes"

Takohen Idrizi-Rama-Meta , në fokus të bisedës reforma territoriale

Kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e parlamentit Ilir Meta, tek ‘Vila 31’ në Tiranë. Mendohet se në fokus të bisedës