Tag "biseda"

Zbardhet biseda telefonike e Ramës me sekretarin amerikan. Ja çfarë diskutuan

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka pasur ditën e sotme një bisedë telefonike me Sekretarin amerikan të shtetit Rex Tillerson. Mësohet se Tillerson ka uruar Ramën për fitoren e zgjedhjeve

Zbardhet biseda mes trafikantëve të drogës dhe policisë në Vlorë: Do vish me verdhoshen….

Kultivuesit e kanabisit në fshatrat e Vlorës, me qëllim trafikimin e tij me avion drejt Italisë, kanë pasur “engjëj mbrojtës” në Policinë e Shtetit. Sipas Gjykatës, Sokol Burhamaj mbante kontakte

EKSKLUZIVE/ Zbardhet biseda telefonike: Një person di vendodhjen e Klement Balilit. Policia e mbron

Një person i cili kërkon të mbetet anonim pretendon se di vendodhjen e shumë të kërkuarit nga policia të njohur ndryshe si Eskobari i Ballkanit, Klement Balili. Ky person ka

Zbardhen bisedat, “xhihadisët” flasin në telefon nga burgu me ISIS

Prokuroria për krime të rënda zbardh bisedat telefonike të disa prej 9 të dënuarve që ndodhen në burg, për rekrutimin dhe dërgimin e besimtarëve myslimane në Siri e Irak. Burimet

Zbardhet biseda e terroristëve: Sulmoni “Loro Boriçin”! Ja kush do ndërtonte bombat

Sipas TV Klan, muaj më parë është mundur të zbardhet një telefonate ku Lavdërim Muhaxheri ka folur me shtetas kosovarë. Në këto komunikime ai i kërkon që të organizohet një

Zbardhet biseda e fundit e pilotëve. Ja çfarë thanë

Përpara se helikopteri ushtarak “EC-145” të rrëzohej në ujë ka komunikuar me kullën e komunikimit në Rinas, duke dhënë koordinatatat e fundit, me vendodhjen e tij. “…Jemi mbi Vermosh…, gjithçka

I publikuan bisedat erotike, deputetja shqiptare shpërthen në lot në Kuvend

Deputetja shqiptare në Maqedoni, Ermira Mehmeti ka shpërthyer në lot gjatë fjalimit të saj në Kuvendin e Shqipërisë në lidhje me publikimin e një bisede seksi, mes saj dhe zv/kryeministrit

Publikoi bisedat erotike mes politikanëve shqiptarë, arrestohet gazetari

Policia serbe ka arrestuar Zoran Bozhinovskin, gazetarin maqedonas që dyshohet se ka publikuar bisedat telefonike erotike mes ish-zëvendëskryeministrit Musa Xhaferi dhe deputetes së BDI-së Ermira Mehmeti. Sipas mediave në Maqedoni,

Biseda me gazetarët në fcb, Erjon Braçe “shthuret”: E dini sa më qethet? Kujt t’ja vë të parit?

Deputeti Erjon Braçe është përfshirë në një debat të gjerë pas publikimit të një statusi. Komentuesit janë shprehur kundër stautusit. Një ndër komentuesit që është shprehur se nuk ndan të

Ja me kë foli dhe çfarë tha shqiptari pasi vrau gruan dhe rrëmbeu djalin 4 vjeçar

Zbardhen pjesë të bisedave telefonike të përgjuara ndaj shqiptarit Klodi Lesi, që vrau gruan greke, rrëmbeu djalin e vogël 4 vjeçar dhe u arratis. Tashmë i shpallur në kërkim ndërkombëtar,

Zbardhet biseda mes Bill Clinton dhe Tony Blair pas vdekjes së Ledi Dianës

“Daily Mail” ka zbardhur të plota bisedat telefonike të ish-kryeministrit Toni Bler dhe ish-Presidentit të SHBA-ve, Bill Klinton pas vdekjes së Ledi Dianës në aksidentin e tmerrshëm në Francë, ku

Pergjimet nxjerrin zbuluar shqiptaret terroriste

Zbardhen detaje të reja nga operacioni antiterrorizëm “Martesa” ku u arrestuan 11 persona mes të cilëve 6 shqiptarë. Mediat italiane kanë bërë publike një bisedë mes xhihadistes Maria Giulia dhe

‘Biseda publike’, Viber sjell veçorinë e re

Viber tani është bërë një aplikacion shumë i përdorur në botë, duke u futur kështu në listën e “aplikacioneve më të suksesshme”. Viber ka prezantuar veçorinë e re, që është

Zbardhet përplasja mes Nishanit dhe Bushatit për vizitën e Napoletanos

Përgatitjet për vizitën e kreut të shtetit italian, Xhorxho Napolitano, në vendin tonë, kanë nxjerrë edhe një herë në pah marrëdhëniet e ftohta mes Ekzekutivit dhe Presidentit. Prezenca e ambasadorit

Bisedat e Al Zawahirit, shkak për mbylljen e ambasadave

Agjencitë e lajmeve perëndimore kanë raportuar se disa mesazhe të përgjuara të liderit të Al Kaedës janë arsyeja pse SHBA-të dhe disa shtete evropiane i kanë mbyllur përkohësisht ambasadat në