Tag "birin"

Tentoi të qëllojë qenin, plagos me armë zjarri të birin

Një adoleshent ka mbetur i plagosur me armë zjarri sot në Tiranë, në zonën e “Brrylit”. I plagosuri nuk është në rrezik për jetën. Sipas policisë, që mbërriti menjëherë në

Cristiano Ronaldo për të fituar nuk kursen as të birin (Video)

Duket se pas disa vitesh do të shikojmë një tjetër Cristiano Ronaldo në aksion, siç tregon edhe kjo video. Sulmuesi i Real Madrid ka zhvilluar një sfidë me djalin e

David Beckham “turpëron” të birin në Instagram (Foto)

David Beckham duket se ka “turpëruar” të birin përmes rrjetit social Instagram. Ai dhe djali i tij i madh Brooklyn janë shumë të afërt me njëri tjetrin dhe sigurisht që

Babai shqiptar braktis fëmijën në Milano dhe zhduket

Pasi i la pasaportën në xhep e braktisi. Babai e la djalin e tij pak metra larg stacionit të metrosë në Milano, pa para dhe pa ushqim. Kjo është historia

Braktisi të birin 13-vjeçar për azil në Francë, nis procedimi për Sazan Hebipaj

Policia e Tiranës ka nisur sot procedim penal për shtetasin Sazan Hebipaj, i cili ka braktisur në Francë, djalin e tij 13-vjeçar. Sipas policisë, ky i fundit ka braktisur të

Nëna e sulmuesit në Kanada: Po vajtoj viktimat jo birin tim

Nëna e sulmusit në Kanada, i cili ka shtënë me armë zjarri në një ushtar kanadez duke e vrarë atë në memorialin e luftës, ka thënë se ajo po i

Bolzano, 49-vjeçari nga Mitrovica sulmon të birin me thikë

Tjetër masakër shqiptare në Itali. Babai sulmon të birin me thikë në stacionin e autobusit dhe e godet tri herë pas shpine. Djali, vetëm 17 vjeç, që kthehej nga puna