Tag "bir"

Sherr mes 3 personave, babë e bir plagosin rëndë 52-vjeçarin nga Korça

Një burrë është palosur rëndë pasi është goditur me thikë këtë të premte, gjatë një konflikti e dy persona, atë e bir. Pas marrjes së njoftimit se në Spitalin e

Policia e Korçës arreston babë e bir, masakruan me thika një 51 vjeçar

Dy presona, babë e bir janë vënë në pranga nga policia pasi kanë masakruar me thika një 51-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur mesditën e djeshme rreth orës 13:00 në qytetin e

Babë e bir rrëmbejnë të riun, e lidhin dhe e rrahin në pyll

Babë e bir rrëmbejnë me makinë një 29-vjeçar, e cojnë në pyll dhe e dhunojnë. Ngjarja ka ndodhur në Divjakë dhe sipas policisë ka për autorë dy shtetas që tashmë

Konflikti për pronën, babë e bir dhunojnë 44-vjeçarin, arrestohen

Një konflikt për pronën ka përfunduar në një krim kundër personit në Maminas të Durrësit. Babë e bir janë arrestuar nga shërbimet e policisë së Durrësit për plagosjen e rëndë

Mitrovicë, babë e bir zihen për byrekun, ndërhyn policia

Një mos marrëveshje familjare në mes të babait dhe djalit ka ndodhur të enjten rreth orës 20:00 në fshatin Bajgorë të Mitrovicës, ndërsa shkak i kësaj mosmarrëveshje ishte byreku. Mediat

Takohet pas 13 vitesh me të birin, e shpëton në det

Benji Baker është një djalë anglez i moshës 21 vjeçare i cili nuk e kishte parë të atin qysh kur ishte fare i vogël. Nëna e tij kishte ndërprerë çdo

Babë e bir bien në kontakt me rrymën elektrike, mbetet i vdekur 26 vjeçari

Burime nga policia bejne me dije se pas kontaktit me rrymen elektrike, nje 26 vjecar ne fshatin Mëzez ,ka mbetur i vdekur ndersa i plagosur ka mbetur babai i tij.

Peshkopi, 20-vjeçari tenton të vrasë babë e bir

Një vrasje është parandaluar nga policia e Peshkopisë mëngjesin e sotëm. Një 20-vjeçar ka tentuar të vrasë babë e bir për motive që ende nuk dihen. Burime nga policia bëjnë

I kurseu jetën vrasësit të djalit, rrëfehet nëna: Ma kërkoi im bir në ëndërr

Samereh Alinejad vendosi t’i kursejë jetën vrasësit të djalit të saj. Të gjithë pyetën veten se si një nënë e dëshpëruar për humbjen e të birit mund ta bënte një

Vrasja për pronën në Peshkopi, policia arreston autorët babë e bir

Policia e Peshkopisë ka arrestuar mëngjesin e sotëm autorët e vrasjes së shtetasit Blontin Lusha. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme për motive pronësie. Blutë e qytetit verior kanë

Peshkopi, babë e bir vrasin me armë zjarri një person

Konflikti për pronën ka regjistruar viktimën e radhës në veri të vendit. Ngjarja e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme para spitalit të Peshkopisë, ku një shtetas është qëlluar për

Durrës, babë e bir rrahin nënën, i presin flokët

Babë e bir janë arrestuar nga efektivët e policisë së Durrësit pasi akuzohen për “Dhunë në familje”. Burime zyrtare nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se janë arrestuar