Tag "bionde"

Ju kujtohet biondja në klipin “Makina e memories”? Modelja është sot një nga kokat e shkencës në SHBA

“Makina e memories”, do të mbetet gjatë në kujtesën e të gjithëve jo vetëm si klipi i parë shqiptar, por edhe për imazhin e një vajze bionde, me flokë të

Blero kapet mat me një bionde, shpërthen e dashura e tij Afrona (Foto)

Këngëtari Blero po xhiron videoklipin e tij të ri. Në disa fotografi ai u shfaq me disa femra bjonde, me siguri modelet super seksi që do marrin pjesë në klipin

Greta Koçi siç nuk e keni pare asnjëherë. Fansat lum kritikash (Foto)

Duket se largimi i Greta Koçit nga arena politike ka detyruar këngëtaren të ndryshojë edhe look-un e saj. Nga një vajzë brune serioze, është shndërruar në një vajzë bjonde me

Pas operacioneve, Genta Ismajli bëhet bionde! (Foto)

Genta Ismajli pas operacioneve estetike (e akuzuar nga fansat) tashmë ka vendosur të ndryshojë edhe look-un e saj. Ajo është bërë një bionde. Ismajli sapo ka publikuar disa fotografi me

Aurela Hoxha ndryshon look sërish, bëhet një bionde seksi (Foto)

Aurela Hoxha ka sjellë disa fotografi të reja në rrjetet sociale, ku shfaqet joshëse dhe…bionde. Showgirl-i ka pozuar me një kostum, i cili vë në pah format e saja trupore.

Pas operacioneve, Aurela bëhet bjonde (Foto)

Modelja Aurela Hoxha ka ndryshuar look-un e saj duke u kthyer nga brune në bionde. Ajo ka marë shumë komplimente nga fansat e saj, derisa shquhet shumë edhe për linjat

Enca bëhet bionde. Shikoni si duket

Këngëtarja Enca e njohur për ndryshimin e shpejtë të pamjes së saj, këtë herë ka zgjedhur të vijë në versionin e divës botërore të bukurisë Merlin Monroe. Në fotot e

Zogu i Tiranës prezanton të fejuarën bionde superseksi (Foto)

Përmes një transmetimi Live, Zogu i Tiranës ka treguar të fejuarën e tij. Ajo quhet Anxhela dhe është një femër bionde superseksi. Ai tha se kanë 5 vjet që bashkëjetojnë

Çfarë transformimi: Nga marins i frikshëm në një bionde bukuroshe

Një ish-marins amerikan ka treguar në rrjetet sociale transformimin e tij nga një tip i fortë me mjekët dhe qime në gjoks, në një bionde bukuroshe. Sona Avedian, 33 vjeç,

Elvana Gjata ndryshon look. Kthehet në një bionde seksi

Pas suksesit me hitin ‘Love me’, këngëtarja Elvana Gjata la vendosur të ndryshojë llok. Bëhet fjalë për ngjyrën e flokëve, nga e cila tanimë mund ta quajmë Elvanën, një bjonde

Sandra Bullock bëhet bionde

Aktorja fituese e çmimit Oscar, ka treguar stilin e saj të ri, bionde, për dokumentarin “Our Brand Is Crisis” në New Orleans, Louisiana. 50-vjeçarja është duke luajtur rolin e një

Angela, jo më brune, por bjonde

Modelja shqiptare me famë edhe në botë, Angela Martini ka postuar një foto në rrjetin social ”Instagram” ku shfaqet me një pamje ndryshe. Jo më brune por bjonde. Pëlqimet në

Kate Upton rikthehet tek “Victoria’s Secret”

Modelja Kate Upton i ka habitur të gjithë. Ajo ka bërë një rikthim surprizë në shtëpinë më të madhe të modës “Victoria’s Secret”. Biondja seksi do të ripozojë për fushatat