Tag "binjaket"

Ngjarje e rrallë: Lind binjakët 4 muaj pas vdekjes klinike

Vdekja klinike është një gjendje kufitare me vdekjen ku nuk rregjistrohen më aktivitet të zemres (pacienti s’ka rrahje zemre), të frymemarrjes, të mushkrive ndërkohë që funksionet e sistemit nervor fillojnë

Horoskopi për vitin 2017, shenja e Binjakëve

Binjakët (21 maj – 21 qershor) Për binjakët yjet parashikojnë një 2017-të me “dy fytyra”. Në fakt Binjakët do të vihen në provë të vështirë në pjesën e parë të

Këto janë binjaket 8-muajshe që kanë plot 141.000 ndjekës në Instagram (Foto)

Leia dhe Lauren janë dy vogëlushet 8-muajshe nga Singapori të cilat kanë plot 141 000 ndjekës në rrjetim social Instagram, që i kanë fituar falë veshjeve me të cilat i

Ngjarje e rrallë, binjakët lindin në vit të ndryshëm

Këta dy binjakë në San Diego SHBA nuk do të ndajnë asnjëherë me njeri tjetri të njëjtën ditë lindje apo të njëjtin vit. Kjo ngjarje e rrallë, e cila në

Horoskopi për shenjën e Binjakëve. Ja çfarë ju pret në 2016-ën

Pa dyshim do të jetë një vit mjaft kontrovers për të lindurit në shenjën e Binjakëve, të cilët do të duhen të zgjidhin problematika të karakterit funksional dhe çështje të

Binjaket i nënshtrohen bisturisë për tu kthyer në kukulla (FOTO LAJM)

Ndonëse ato janë binjake, kjo s’i ka ndalur aspak që të kryejnë një sërë ndërhyrjesh në trupin e tyre për tu kthyer në kukulla artificiale. Dy motrat binjake çdo gjë

Sytë nga binjaket Penelope dhe Monica Cruz !

Aktorja e njohur Penelope Cruz dhe motra e saj binjake, Monica Cruz i kanë bërë të gjithë që të drejtojnë sytë nga ato, gjatë një mbrëmjeje në Londër. Të dyja