Tag "bind"

Procedohet djali i Spartak Brahos, nuk iu bind policisë

Djali i deputetit të Lëvizjes Socialiste për Integrim Spartak Braho, po procedohet në gjëndje të lirë nga Policia e Tiranës. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se Arbër Spartak

Edhe Ronaldo mbështet Shqipërinë, foto me shqiponjën

Shumë personazhë të huaj kanë dhënë mbështetjen e tyre në rastin e koklavitur të futbollit midis Shqipërisë dhe Serbisë. Ndër to edhe ylli i futbollit Ronaldo duke realizuar shqiponjën dykrenare