Tag "binaret"

Ndodh mrekullia, ja si duken sot binjaket që lindën të ngjitura

Mund të mos e besoni, por këtyre dy vogëlusheve u është dhënë një shans i dytë për të jetuar. Bëhet fjalë për binjaket identike Rosie dhe Ruby. Para fillimit të

Nju Jork, metroja del nga binarët

Një incident ka ndodhur në metronë e Nju Jorkut, ku një tren ka dalë nga binarët në linjën Woodside, në lagjen e njohur Queens. Lajmin e bëjnë të ditur mediat