Tag "bime naroktike"

Asgjësohen 1.800 bimë narkotike në Vlorë, asnjë i ndaluar

Policia e Vlorës ka asgjësuar 1.800 bimë narkotike kanabis sativa të Cilat ishin mbjellë në fshatrat Qeparo dhe Mazhar të Vlorës. Sasia e drogës ishte mbjellë në toka të rrethuara