Tag "Billy Bob"

Angelina takohet me ish-burrin Billy Bob

Angelina Jolie ka pasur takime sekrete me ish-bashkëshortin e saj, Billy Bob Thornton. Dyshja thuhet se bashkohet çdo herë që Jolie qëndron në Los Anxhelos. “Angelina dhe Billy Bob janë