Tag "bill klinton"

Bill Klintonit i del një tjetër fëmijë. Është djali i një prostitute

Danney Williams është 30-vjeç dhe pretendon se është djali biologjik i ish-presidentit amerikan, Bill Clinton. Ai ngul këmbë se ka ardhur në jetë nga marrëdhënie e Clintonit me nënën e

Aeroplani me të cilën udhëtonte Bill Clinton pëson avari, bën ulje të detyruar

Aeroplani me të cilin ishte duke fluturuar ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka bërë ulje të pa planifikuar në kryeqytetin e Tanzanisë për shkak të një avarie të motorit njofton CBS.

Zbulohet një tjetër lidhje dashurie e Bill Klintonit

Aktorja Liz Hurley ka mohuar raportet, sipas saj qesharake dhe të pakuptimta, që pretendojnë se ajo ka patur një marrëdhënie 1-vjeçare me ish presidentin e SHBA-ve, Bill Klinton. Radar Online,