Tag "biletes"

Partizani rrit çmimin e biletës për derbin e së premtes

Të premten e 4 marsit pritet të zhvillohet derbi i kryeqytetit midis skuadrave të Partizanit dhe Tiranës. Klubi i kuq është organizatori i supersfidës, ndaj ka filluar që sot të

Brenda janarit, 70 lekë çmimi i biletës së urbanit

Brenda muajit janar në Tiranë çmimi i biletës një përdorimshe për urbanët do të bëhet 70 lekë. Kjo deklaratë vjen nga Ervin Shijaku, përfaqësues i Shoqatës Kombëtare të Transportit Qytetas,