Tag "bilali"

“Edi Rama falsifikoi martesën gay me Bilalin”

Ish kryeministri Berisha vazhdon të nxjerrë të tjera detaje rreth shkeljes së ligjit amerikan nga Rama i cili ka sponsorizuar fushatën e Obamës dhe ka marrë pjesë në një konferencë