Tag "bije"

Detajet/ Nënë e bijë u arrestuan sapo u kthyen nga Kanadaja

Gjatë ditës së djeshme, policia e Rinasit ka arrestuar në aeroport, nënë e bijë, Luli dhe Adelia Makashi. Të dyja ishin shpallur në kërkim për skandalin e mashtrimit me vizat

Mashtruan me vizat kanadeze, arrestohen në Rinas nënë e bijë

Janë arrestuar në Rinas nënë e bijë, të shpalluara në kërkim pasi kishin mashtruar dhjetëra qytetarë me premtimin se do i punësonin në Kanada. Policia bën me dije se Lule

Rrëfehet çifti: Nuk jemi babë e bijë, por jemi burrë e grua (Foto)

Një çift britanik, që thonë se shpesh njerëzit i ngatërrojnë, duke menduar se janë babë e bijë, po presin fëmijën e parë. Samantha Moloney është 26 vjeç dhe partneri i

Tom Cruise braktis të bijën

Janë bërë plotë dy vite që Tom Cruise nuk e takon të bijën. “National Enquirer” ka shkruan se aktori 53-vjeçar nuk e ka parë vajzën e tij, e cila jeton

Arrestohen nënë e bijë, bënin prostitutën në lokalin që kishin marrë me qera

Arrestohen nënë e bijë për “ushtrim prostitucioni” dhe “mbajtjes së lokaleve për Prostitucion”. Nga ana e specialistëve të Seksionit të Trafiqeve, në Drejtorinë e policisë Kukës, sot u vu në

Britani, nënë e bijë shtatzëna, 39 vjeçarja pret fëmijën e 17-të

Nëna britanike , e cila pret të lindë fëmijën e saj të 17-të , do ta ndajë këtë eksperiencë me vajzën e saj , e cila është shtatzënë gjithashtu. Sue

Helmimi nënë e bijë, përmirësohet vajza

Del nga gjendja e reanimacionit 18-vjeçarja që u helmua qëllimisht nga nëna e saj, e cila tentoi të vriste veten dhe të bijën. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së