Tag "bija"

E bija e akuzon se e ka përdhunuar. Babai dorëzohet në polici: Jam i pafajshëm

Pak ditë më parë një vajzë 17-vjeçare nga Vlora denoncoi të atin se kishte abuzuar me të seksualisht. Ajo e bëri këtë denoncim pas abortit të detyruar të një fetusi

Prokuroria zbardh detajet: Babai pedofil i kërkonte të bijës të flinte me të

“Do të hedh nga kati i 10, do të therr si kec, do të heq kokën, familje langaraqësh”. Ky është vetëm një nga kërcënimet që P.B, i ka bërë gruas

E tmerrshme! Ja si është sot “e bija e Maharaxhait” (Foto)

Hunter Tylo ka qenë idhull shumë vite më parë. Aktorja protagoniste e serialit “Bija e Maharaxhait”, një film shumë i ndjekur në Shqipëri, nuk ka asgjë që të kujton doktoreshën

Bija e Myslym Shyrit. E vërteta e përdhunimit për florinjtë.

    U bënë muaj që thirrjet dhe sharjet e Bijes mungojnë në rrugën  Myslym Shyri, ashtu siç vet ajo mungon me fshesën në dorë dhe furçën e kovën me

Më e mirë e ëma se e bija (Foto)

Ato janë nënë e bijë, por ndryshimi është shumë i vogël. Cheryl është 51 vjeçe, e bija Zara është 20 vjeçe. Zara është fituese e Miss Hull në Angli, titull

Spekullimi i mediave sllave: Merkel, bija e Hitlerit

Mediat sllave kanë aluduar se në karrigen e kryeministrisë së Gjermanisë është ulur vajza e Adolf Hitlerit. Sipas dokumenetave të Stasi-t, Angela Merkel është pasardhëse e Hitlerit, shkruan Pravda, transmeton

Të famshmet: Mami, sa shumë të ngjaj (Foto)

“Para se të martohesh, shih një herë nënën e nuses”, mund të duket si një frazë e kohëve të shkuara por duket se është e vërtetë. Shumë shpesh, vajzat duket