Tag "big homie"

P.Diddy rikthehet me “Big Homie”

Reperi i njohur amerikan, P.Diddy, është rikthyer në skenën e hip hopit me një bashkëpunim të madh me Rick Ross dhe French Montanan. P.Diddy ka kohë që ka munguar nga