Tag "bie ne liqenin"

Makina bie ne liqenin e Komanit. Vdes babai, në gjendje të rëndë djali

Rreth orës 21.25 të ditës së sotme në rrugën Koman -Vau Dejës, tek miniera e Komanit, mjeti veture tip Volsvagen, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqenin e