Tag "Biabiany"

Gruaja seksi e Biabiany të Inter, lë pa frymë tifozët (Foto)

Futbollisti i Interit, Biabiany, e ka një “super-tifoze” në krahun e tij. E bukur, trup mahnitës dhe tmerrësisht tërheqëse. Shfaqet me fanellën e Biabiany në krahët e futbollistit të Interit.