Tag "Beyonce ka treguar anën e saj të errët"

Beyonce shfaqet mjaft sensuale gjatë setit fotografik

Beyonce Knowles është përzgjedhur si imazhi i revistës CR Fashion Book’s. Këngëtarja me ngjyrë gjatë shërbimit fotografik mbante veshur një fustan voluminoz dhe me lule, Yohji Yamamoto, ku binin në