Tag "beyonce"

Elvana e Beyonce me fustan të njëjtë, në të njëjtën ditë (Foto)

Ndërkohë që shijojmë fotografitë e Elvanës këto ditë, ajo që na tërhoqi vemendjen ishte rastësia e çuditshme midis saj dhe Beyonces. Në videon dhe fotografinë që këngëtarja ka publikuar, rastësisht,

Beyonce i dedikon një këngë të vrarëve në Turqi (video)

Trazirat e fundit në Turqi kanë prekur edhe yllin e pop muzikës, Beyonce. Në koncertin e fundit të mbajtur në Amsterdam një këngë iu dedikoi viktimave të grusht shtetit në

Elvana Gjata zbulon idhullin e saj, ja çfarë poston

Këngëtarja shumë e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka zbuluar më në fund idhullin e saj të cilën ajo e ndjek hap pas hapi. Madje Elvana qenë më afër se kurrë

23 maji shpallet si “Dita e Beyonce-s” në shtetin amerikan (Foto)

Dat 23 maj është shpallur si “Dita e Beyonce”-es në Minnesota. Edhe pse ishim mësuar që lajmet të tilla t’i dëgjonim për persona pas vdekjes së tyre, me Beyoncen ka

Konspiracioni, Beyonce ka vdekur në vitin 2000 (Foto)

Janë shtuar zërat që besojnë se në të vërtetë Beyonce ka vdekur që në vitin 2000. Disa shkojnë deri atje sa të mendojnë se një pjese e producentëve të saj

Vazhdon dominimi i Beyonce-së, përsëri në majën e Billboard

Klasifikimi i përjavshëm i Billboard ka vërtetuar se albumi “Lemonade” i këngëtares Beyonce, rezulton si një nga më të shiturit. Të dhënat e fundit tregojnë se deri më tani albumi

Akuzat për tradhëti, Rita Ora shfaqet në krah të Beyonces

Rita Ora është takuar me çiftin e famshëm Beyonce dhe Jay Z. E gjithë kjo ka ndodhur në mbrëmjen, e cila i bashkon të gjithë yjet në SHBA, “Met Gala”.

Një violiniste shqiptare merr pjesë në albumin e ri të Beyonces

Fituese e shumë konkurseve muzikore në Europë dhe Shtetet e Bashkuara, violinistja nga Fieri, Ina Veli, është bërë pjesë e projektit të shumëpërfolur të Beyonce, në këngën e parë “Pray

Beyonce ndahet nga Jay Z., largohet nga shtëpia bashkë me vajzën

Fakte të reja dalin në dritë për martesën jo të lumtur të Beyonce dhe Jay Z. Sipas një miku pranë këngëtares Beyonce, ajo është larguar nga shtepia së bashku me

Asistentja tregon: Ja si është të punosh për Beyoncen

Sam Greenberg është asistentja personale e Beyonce, e cila ndan për Vogue eksperiencën e saj të punës me yllin e popit. Greenberg merret me kurimin e imazhit të këngëtares dhe

Beyonce rikthehet me këngën e Whitney Houston “I Will Always Love You”

Këngëtarja, Beyonce jep performancën e saj të parë që pas super shfaqes së Super Bowl muajin e kaluar, në një vend shumë special në Los Ageles. Edhe pse jo plotësisht

Beyonce merr kërcënim për vdekje, FBI nis hetimin

Njëra nga këngëtaret më të famshme në botë, Beyonce Knowles, është kërcënuar me vdekje. E ëma e saj, Tina Loson, ka bërë të ditur se në adresë të saj kanë

Ja kush janë tri këngëtaret me ngjyrë që konsiderohen si seks-simbol

Përveç si këngëtare dhe aktore ato janë edhe shumë seksi, bëhët fjalë për tre nga femrat më të përfolura më ngjyrë të cilat po bëjnë epokë në botën e muzikës,

Drejt divorcit Beyonce me Jay Z

Pas lajmit për një divorc të mundshem mes Angeline Jolie dhe Brad Pitt një gjë e tillë mund t’i ndodh edhe çiftit të famshëm Beyonce dhe Jay Z. Kohët e

Beyonce sërish shtatzënë? Shikojani barkun (Foto)

Kanë filluar të qarkullojnë thashetheme se Beyonce, është shtatzënë, ngase ajo u largua me shpejtësinë e dritës gjatë natë të së dielës duke mbuluar barkun e saj me një pallto.

Beyonce përsëri protagoniste e Super Bowl

Beyonce do të rikthehet si protagoniste në finalen e futbollit amerikan. Për të dytën herë në karrierën e saj, këngëtarja Beyonce do të jetë protagoniste në finalen e National Football

Beyonce në skenë në moshën 7–vjeçare (Video)

Ajo ka lindur për t’u bërë këngëtare e madhe, për t’u ngjitur në skenë, për ta dominuar atë dhe për të magjepsur publikun. Një video të publikuar së fundmi, tregon

Beyonce, disa foto me të bijën

Ajo është një nga emrat më të njohur në botën e showbizit. Bashkë me të shoqin, Jay Z formojnë një dyshe me ndikim shumë të madh në botën e muzikës.

Beyonce ka bërë operacion gjoksin?

Duket se këngëtarja Beyonce, nuk ka mundur t’i rezistojë kirurgjisë plastike, nëse u besohet shkrimit të mediave amerikane. Një burim i ka thënë kësaj revistës amerikane OK! se ajo pas

Ish i dashuri: Beyonce ishte shumë posesive (Foto)

​Në shtypin rozë këto ditë po flitet shumë për rrëfimin e ish të dashurit të Beyonce në adoleshencë, Lyndall Locke. Dashuria e divës së muzikës, Locke, së fundi ka treguar

Jay Z tradhëton Beyoncén, seks me Rihanna-n

Një libër i ri biografik për divën e muzikës botërore Beyonce tregon se ajo dhe bashkëshorti i saj Jay Z janë ndarë dhe kanë jetuar rreth 1 vit të ndarë

Beyonce i mahnit të gjithë…

Ndërsa Beyonce është shfaqur mahnitëse në tapetin e kuq me një dekolte shpërthyese, i ati i saj me të cilin dihet që ajo nuk ka marrëdhënie të mira, ka deklaruar

Beyonce me sandale 312.000 dollarë? (Foto)

Në fillim të javës, është raportuar se Beyonce i ka shpenzuar 312.000 dollarë për një palë sandale të punuara me diamante, nga House of Borgezie për videoklipin e saj të

“Feeling Myself”, bashkëpunimi i Beyonce dhe Nicky Minaj

Beyonce dhe Nicky Minaj kanë publikuar videoklipin e bashkëpunimit të tyre të fundit ‘Feeling Myself’. Vidoeklipi përmban momente të kaluara nga dy këngëtaret e njohura në festivalin e Coachella, i

Beyonce mahnitëse në Met Gala

Ka preferuar një fustan transparent, të artë dhe me gura të shndritshëm për mbrëmjen “Met Gala”. Diva e muzikës Beyonce, ka preferuar të jetë tejet provokuese në këtë event duke

Beyonce shpenzoi 8000 $ për një ditë në Coachella

Beyonce, e cila mbërriti në Festivalin e Artit dhe Muzikës Coachella, menjëherë pas dasmës së nënës së saj, Tina Knowles, ka shpenzuar përafërsisht 8000 dollarë, për veshjen e së njëjtës

Beyonce dhe Jay Z, dhurate fansave videon e martesës për përvjetor

Kengetarja Beyonce dhe bashkeshorti I I saj reperi Jay-Z festojne sot 7 vjetorin e marteses. Me kete rast ata kane postuar disa foto dhe nje video te panjohur te dasmes

7 vjetori i martesës. Beyonce këngë për Jay Z

Beyonce në 7 vjetorin e martesës me Jay Z i ka kushtuar një këngë këtij të fundit. Kënga është një baladë me titull “Die with you”, këngë që e famshmja

Ja si duket Beyonce në realitet pa fotoshop

Disa fotografi të këngëtares së njohur botërore, Beyonce pa fotoshop janë publikuar në internet, të marra nga reklama që e ka bërë këngëtarja për një kompaninë e kozmetike. Kaq ka

Provokon Beyonce (Foto)

Këngëtarja Beyonce, njihet jo vetëm për talentin e saj në të kënduar por edhe për trupin esaj të bukur e fortam joshëse. E ndërgjegjshme për këtë, Beyonce nuk lë rast