Tag "betonizimin"

Veliaj kthen planin e Ramës për betonizimin e sheshit Skenderbej (Foto)

Gjatë ditëve të fundit në krye të bashkisë së Tiranës, Edi Rama prezantoi atëherë një projekt për sheshin Skenderbej, projekt i cili u kundërshtua nga të djathtët dhe shoqëria civile.