Tag "Betis"

E Pazakontë / Nervozizmi bën që Reali të luajë me 12 lojtarë në fushë

Gjatë ndeshjes se mbrëmjes së djeshme mes Real Madrid dhe Betis, 12 minuta nga fundi i ndeshjes në “Santiago Bernabeo” ka ndodhë diçka e rrallë. Merengues ishin shumë të paqartë