Tag "betejen"

Sokol Balla: Shantazh ndaj figurës time, kam nisur betejën ligjore

Sokol Balla ka dalë sot në edicionin qendror të lajmeve në Top Channel me një deklaratë të regjistruar më parë prej tij. Balla sqaroi situatën që është krijuar së fundmi

Qeveria shfuqizoi përgjimet telefonike. Basha: “Fituam betejën

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përshëndetur sot fitoren e opozitës dhe të qytetarëve dinjitozë, siç shprehet ai, ndaj përgjimeve telefonike, pasi Qeveria ka shfuqizuar një ditë më parë vendimin

Boston, humbin jetën dy zjarrfikës në betejën me flakët

Dy zjarrfikës kanë humbur jetën gjatë betejës me flakët në një ndërtesë shumë-katëshe në Boston. 13 zjarrfikës të tjerë u plagosën, disa prej tyre me lëndime të rënda për shkak

Studentja Oltiana Saliasi humb betejën me sëmundjen

Studentja 23-vjeçare Oltiana Saliasi nuk ka mundur të fitojë betejën e saj me sëmundjen e rrallë “Guailiam bare” dhe ka humbur jetën një natë më parë në dhomën ku qëndronte