Tag "beso"

Denoncimi: Drejtori i policisë së Korçës aksioner te Beso i Tajvanit

Ish kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetin e tij social ka publikuar denoncimin e një qytetari dixhital, i cili akuzon drejtorin e ri të Policisë së Korçës duke

Mero dhe parkingu nëntokësorë tek Parku Rinia. Nga Ajet RAMA

Një histori e vjetër e shkruar keq nga “i dyshuari i përhershëm” Mero Baze për sponsorizuesin e tij Besnik Sula   Vendimi më i fundit i Këshillit Bashkiak të Tiranës

“2po2”, sukses kënga “Beso”

“2po2” është shprehur shumë i kënaqur nga bashkëpunimi me këngëtaren Elvana Gjata. Ai ka thënë se kënga “Beso” është një sukses i madh për karrierën e tyre artistike. Besniku, tepër

Elvana videoklip “hit”, bashkë me ‘2po2’

Zbulohet befasia e radhës nga “ThreeDots”. Bëhet fjalë për një videoklip të freskët, që ka si protagoniste Elvana Gjatën në bashkëpunim me 2po2. Kënga mban titullin “Beso” dhe është një