Tag "besnik bare"

Besnik Bare drejton seancën e parë të Kuvendit. Berisha e refuzoi

Besnik Bare pritet të drejtojë seancën e parë parlamentare ditën e shtunë. Sali Berisha ka refuzuar të drejtojë këtë seancë të parë të sesionit të ri parlamentar. Mësohet se refuzuan

Policia merr me karrotrec makinën e Besnik Bares, parkoi keq

Policia rrugore ka bllokuar me karrotrec makinën e deputetit Besnik Bare dhe prokurorit të Krimeve të Rënda, Anton Martini pasi kishin parkuar keq. Burime nga Policia e Tiranës thanë se