Tag "Besnik Aliaj"

Besnik Aliaj braktis Këshillin Bashkiak: Nëse miratohet plani i Veliajt për Tiranën, sot jap dorëheqjen

Ashtu siç ishte paralajmëruar mbledhja e sotme e këshillit bashkiak të Tiranës ku në mënyrë të paligjshme dhe klandestine Erion Veliaj po kërkon të kalojë planin klientelist të rregullimit të

Altin Goxhaj reagon kundër Besnik Aliajt: Pinjoll i Sorosit, legen

Largimi demonstrativ i Besnik Aliajt nga emisioni Opinion është komentuar gjatë në rrjetet sociale. Avokati Altin Goxhaj në një status në Facebook thotë se ai ka braktisur demokratët në Këshillin

A e do të vërtetën lakuriq se pse iku nga Opinioni Besnik Aliaj? Flamur TAJARI

Meqë ende nuk kemi një sqarim se ç’e pickoi mbrëmë në Opinionin e Fevziut drejtorin e departamentit të Planifikimit dhe Zhvillimit Urban në  PD, Besnik Aliajn, po kuturisim me nja dy fakte

Çudia që la Besnik Aliaj me ikjen nga Opinioni i Fevziut

Mbrëmë në Opinion Tv Klan po diskutohej tema “Kush po ndërton tek Liqeni”. Në një pikë të debatit,  drejtori i departamentit të Planifikimit dhe Zhvillimit Urban në  PD, Besnik Aliaj u

Besnik Aliaj i PD-së largohet në mënyrë demonstrative nga emisioni

Besnik Aliaj, i ftuar në emisionin Opinion, ka ikur në mënyrë demostrative nga emisioni, menjëherë sapo nënkryetari i bashkisë së Tiranë, Arbian Mazniku ka prezantuar projektin për hyrjen e Parkut

PD emëron Besnik Aliajn në krye të Departamentit të Zhvillimit Urban

Kryetari i Partisë Demokratike emëroi zotin Besnik Aliaj në krye të Departamentit të Planifikimit dhe Zhvillimit Urban. Në një njoftim për shtyp të selisë blu, Besnik Aliaj vlerësohet si një

Besnik Aliaj: Semaforët e Veliajt, ndotje vizuale

Arkitekti dhe urbanisti Besnik Aliaj i cilëson si kinezërira apo ndotje vizuale semaforët e vendosur nga Veliaj ne Bulevard. “Me thënë të drejtën ky eshte detaj para problemeve qe kemi

Aliaj i kërkon PD të mbështesë …Bojaxhiun!

I diskutuari në PD si kandidat për bashkinë e kryeqytetit, Besnik Aliaj , në një postim dje në rrjetin e tij social, u ka kërkuar demokratëve të mbështesin “të pavarurin”

Surpriza e PD për bashkinë e Tiranës: Ja emri

Ndërkohë që po diskutohen shumë emra politikanësh nga të gjitha krahët e politikës për kreun e Bashkisë së Kryeqytetit, duket se Partia Demokratike po e nxjerr asin e saj nën