Tag "besjana kosturi"

Besjana Kosturi: Si më përdhunuan në Itali dhe sfida ime tani

Besjana Kosturi, vajza shqiptare që përjetoi një situatë të tmerrshme pak muaj më parë në Itali, ka folur rreth kësaj teme të dhimbshme. Në studion e Rudina Magjistarit në tv