Tag "besimin"

Eurodeputeti hollandez: Qeveria Rama të fitojë besimin e qytetarëve

“Shqipëria duhet të plotësojë kriteret për integrimin e saj si dhe qeveria duhet të fitojë besimin tek qytetarët”. Kështu u shpreh eurodeputeti holandez i Komisionit të Punëve të Jashtme në

Shehu: Nuk ka shëndetësi falas, Rama humbi besimin e shqiptarëve

Kreu i Departamentit të Shëndetësisë në Partinë Demokratike, Tritan Shehu, reagoi pas takimit të djeshëm të kryeministrit me mjekët ku foli për shëndetësinë falas. Në një konferencë për shtyp Shehu

Lezhë, Kryemadhi: Do t’ju kthejmë besimin e humbur tek politika

Monika Kryemadhi prezantoi sot kandidatët e LSI-së për deputetë në qarkun e Lezhës. Kryemadhi theksoi se sot LSI-ja do të lidhë besëlidhjen me banorët e këtij qarku me një premtim

Shkodër,Topalli: Mbështesni PD, ua kemi shpërblyer besimin

Kryeparlamentarja Jozefina Topalli, në vijim të takimeve elektorale në qarkun e Shkodrës, zhvilloi një takim me banorët e Bajzës. Ajo bën të ditur në rrjetin social “Facebook”: “Ata gjithmonë mbështesin

Cefa: Besim të gjyqtarëve te KLD-ja

Këshilli i Lartë i Drejtësisë, në kuadër të 100-vjetorit të drejtësisë shqiptare, ka hapur dyert për qytetarët, në mënyrë që ata të njihen nga afër me funksionimin e këtij institucioni.