Tag "Besiktas"

Besiktas kërkon Valdet Ramën

Skuadra e Besiktasit ka nisur të mendoj për sezonin e ardhshëm. Gjiganti turk është në kërkim të disa përforcimeve, dhe sipas informatave nga GazeteFutbol.com Valdet Rama është objektiv i skuadrës

Trukimet, Beshiktashi hetohet nga UEFA

Skuadra e Beshiktashit përfundon nën hetimin e UEFA-s, pasi dyshohet për trukimin e finales së Kupës së Turqisë. Qeveria e futbollit evropian vendosi të hetojë sfidën finale të kupës së