Tag "Besi"

Ermali dhe Besi vazhdojnë të zihen online për paratë e dasmës

Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku përveç se dy miq shumë të mirë, janë edhe dy nga aktorët më të mirë të humorit dhe e kanë shumë të vështirë të jenë

Zbulohet shifra. Ja sa para harxhuan për dasmat Besi dhe Xhensila

Ashtu siç edhe mund të keni parë në çdo rrjet social të mundshëm apo keni lexuar nëpër media online, dasma kaq e përfolur e këngëtares së mirënjohur Xhensila Myrtezaj me

Besi dhe Xhensila gati për dasmën e radhës, zbulohen detajet e ceremonisë së tretë

Martesa e çiftit Xhensila Myrtezaj-Besart Kallaku ka qenë padyshim kryefjala e ditëve të fundit. Dy personazhet e dashur të showbiz-it shqiptar kanë zhvilluar deri më tani dy ceremoni: Të parën,

Xhensila rreh me shpulla Bes Kallakun në mes të Londrës (video)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë zgjedhur Anglinë për të kaluar pushimet e fundvitit, por një shaka e aktorit të humorit duket se e ka nxehur keq atë, aq sa

“Beso i Tajvanit” nuk mohon se ka kërcënuar Berishën. Ja deklarata

Ish kryeministri Sali Berisha publikoi një sms që i është dërguar nga biznesmeni Besnik Sula i cili kërcënoi ish liderin e PD-së pas denoncimi që bëri ku tha se koncensioni

Besi dhe Xhensila të dashuruar në plazh

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i shoë-t të humorit “Portokalli”, Besart Kallaku, kanë startuar pushimet në stamboll. Në një foto të postuar në Instagram, një fanse i ka cilësuar si