Tag "besdis"

Hasan Halilaj: Do të padis dhe Blushin, por s’dua ta bezdis tani

I-sh-kreu i Bashkisë së Kukësit, Hasan Halilaj ka paralajmërua se do të padisë deputetin e Partisë Socialiste, Ben Blushi. Halilaj tha se, do të bëjë një padi ndaj Blushit për

Nëna e Michelle Obamës bezdis stafin e hotelit në Pekin

Michelle Obama, te bijat, dhe nëna e saj Marian Robinson po qëndrojnë në një suitë te kushtueshme presidenciale , 8,350$ ne nate në një hotel në Pekin. Zonja Robinson ka