Tag "Besart Kallaku"

Besart Kadia: Shqipëria regres në biznes, shkak paaftësia dhe korrupsioni

Besart Kadia nga selia e PD-së ka komentuar sot raportin e fundit të Heritage Foundation, ku vendi ka humbur 11 pikë, dhe shkaku kryesor mbetet korrupsioni. “Opozita prej ditësh disponon

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër

Ka nisur shumë romantik ky vit për këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Pas udhëtimit në Paris së bashku me të fejuarin e saj, aktorin e Portokalli, Besart Kallaku bëhet publik lajmi se

Besi: Këngët e mia, të ndaluara për qytetarët

Besart Kallaku, prej disa kohësh na është shfaqur jo vetëm si aktor, por edhe si këngëtar. Tashmë, aktori i “Portokallisë”, i njohur ndryshe si Gjini, i ka kushtuar një këngë