Tag "Besart Bytyqi"

Rrahu të fejuarën dhe kanosi vjehrrin, në pranga 23 vjeçari

23-vjeçari Besart Bytyqi, ishte shpallur në kërkim ka rënë në pranga për veprat penale “Kanosje”, “Dhunë në familje” dhe “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike”. Mësohet se Besart Bytyqi akuzohet