Tag "Besa Kokëdhima"

Besa Kokëdhima merr një buqetë me lule. Ja kush ia dërgon

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka marrë si dhuratë një buqetë me lule nga një person i vecantë. Ajo ka falënderuar publikisht babain e saj për mënyrën se si ai ia tregon

Një mesazh për Anjeza Shabanin nga këngëtarja Besa Kokëdhima

Besa Kokëdhima, vajza e ish-deputetit të Partisë Socialiste Koço Kokëdhima, ka reaguar ashpër për rastin e dhunës ndaj fëmijëve në kopshtin ‘Diren’. Në një status në Facebook, këngëtarja shqiptare shkruan

Besa Kokëdhima “blen” një fytyrë të re! Kopje e Elvana Gjatës pas operacioneve (Foto)

Në foton e mëposhtme është Besa Kokëdhima. Po mos e dinin, nuk do ta njihnit pasi ndryshimi në fytyrën e saj është 100%. Nga mollëzat, buzët, hundën dhe sytë, Besa

Shokuese! Shikoni si ka qënë Besa Kokëdhima përpara operacioneve. Ndryshim 100%

Nuk do ta njihni Besa Kokëdhimën në foton e mëposhtme. Ndryshimi është 100%. Madje në foton pas ndërhyrjeve nuk njihet. Kjo është këngëtarja shqiptare Besa Kokëdhima e cila fillimisht nisi

Kjo është dashuria e Besa Kokëdhimës (Foto)

Këngëtarja Besa Kokëdhima është mjaft aktive në postimet e saj në rrjetet sociale. Por gjithmonë Besa është shumë e rezervuar për jetën e saj private. Së fundi ajo ka treguar

Vajza e Koço Kokëdhimës shan policinë e Tahirit

Bashkëpuntorja e afërt e kantautorit Flori Mumajesi i cili u përfshi mbrëmjen e së shtunës në një sherr banal me kolegun Stine, ka reaguar përmes një postimi në ‘facebook’, ku

Besa Kokëdhima reagon për sherrin e Stines dhe Florit. Ja çfarë thotë

Këngëtarja Besa Kokëdhima është shprehur në lidhje me sherrin mes Stines dhe Florit. Ajo thotë se thotë se dhuna nuk ka vend në art. Besa shkruan në Facebook: “Së pari,

Besa Kokëdhima ka “puthur” virtualisht superyllin Elvana Gjatën

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Besa Kokëdhima, ka “puthur” virtualisht superyllin, Elvana Gjatën. Puthja është në vazhdën e kampanëjs “Puthe” që koincidon me këngën që Elvana publikoi kohë më parë. Më

Besa Kokëdhima dhe Dr Mic së shpejti me një këngë

Së shpejti do të vijnë me një bashkëpunim Besa Kokëdhima dhe Dr Mic. Mësohet se shumë shpejt në treg do të lançohet edhe projekti i tyre i përbashkët. Këtë e