Tag "bërtet"

Kë tremb Edi Rama e kush po i hap varrin. Nga Llesh P. Gjeta

Të ka qëlluar kur ke qenë fëmijë të bërtasësh natën? Apo t’u hakërrehesh të tjerëve për të trembur frikën tënde? Ndodh në fëmijëri. Por cave u mbetet tërë jetën. “Na

Burri e tërheq nga krahu dhe e rrëzon, Papa humbet durimin dhe i bertet (Video)

Papa Françesku e ka humbur durimin për shkak të entuziazmit të tepruar të turmës që e priste në qytetin Morella në Meksikë. Ati i Shenjtë po përshëndeste besimtarët që kishin

Kastori i cili bërtet si një njeri i frikësuar (Video)

Një lloj kastori (marmote) i cili rritet në Europë dhe Amerikën e Veriut, kur bërtet duket si një njeri i frikësuar. Videoja është bërë në Rusi dhe shumë shpejt është

Kujt i bërtet Edi Rama? Nga Flamur TAJARI

Të enjten në Opinionin e Fevziut Rama na u shfaq po aq prepotent sa ç’e ka patur zakon të jetë në të tilla biseda. Bërtiti, mallkoi, e mbi të gjitha: