Tag "bernabeu"

Navas prezantohet në Santiago Bernabeo

Keylor Navas u prezantua zyrtarisht në Santiago Bernabeu. Për të mbërritur deri këtu, kostarikani kaloi disa orë intensive, i ndjekur hap pas hapi nga tifozeria madrilene. Pas formalitetit të kontrollit

Guardiola: “Në Bernabeu nuk jam ndjerë kurrë favorit”

Pep Guardiola rikthehet në Bernabeu. Janë të shumta duelet që ka zhvilluar në tempullin Blanco, fillimisht si lojtar i Barcelonës dhe më pas në stolin e blaugranave. Tani si trajner

Rimodelimi i “Bernabeut” në duart e gjermanëve

Stadiumi i Realit të Madridit, Santiago Bernabeu, pritet të ndryshojë shumë shpejt pamje. Klubi Merenges njoftoi në fazen e zyrtare se është përzgjedhur projekti fitues i konkursit ndërkombëtar të ideve

Santiago Bernabeu do të pushtohet nga Cristiano Ronaldo

Drejtuesit e klubit Los Blancos do të shpërndajnë përpara ndeshjes me turqit plot 45 mijë maska me fytyrën e portugezit, si një përkrahje për yllin e skuadrës në garën për

45 mijë Ronaldo në “Bernabeu”

45 mijë Cristiano Ronaldo të gjithë bashkë në “Santiago Bernabeu”. Kjo do të jetë mbështetja e tifozëve të Realit për yllin e tyre, që nuk do të jetë i pranishëm