Tag "Berlusconi-Alegri"

Alegri – Berlusconi, anulohet takimi

Merr trajtat e një filmi mister e ardhmja e stolit të Milanit, por edhe e trajnerit aktual të kuqezinjve, Masimiliano Alegri. Palët kishin rënë dakord që kreu i stolit dhe