Tag "berishaa"

Sali Berisha i kërkon Ramës nga çadra e Lirisë: Dorëhiqu se po shkërmoqesh…

Ish-Kryeministri Sali Berisha i ka kërkuar Kryeministrit Edi Rama që të japë dorëheqjen dhe të pranojë kërkesën e opozitës për krijimin e qeverisë teknike që do të organizojë zgjedhje të

Berisha: Kryevëzhguesja Glover është zëdhënëse e Ramës

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha zhvilloi takim me disa kongresmenë amerikanë ku u diskutua për vëzhgimin e këtyre zgjedhjeve. Pas akuzave adresuar ambasadores së BE-së në Tiranë, ish-kryeministri Sali Berisha