Tag "Berisha thyen rekordin"

Kryeministri noton për 145 minuta, thyen rekordin e një viti më parë

Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka vendosur të largohet nga zhurma dhe vapa e kryeqytetit për të pushuar në vilën qeveritare në Dhërmi. Berisha po shijon pushimet larg debateve të