Tag "Berisha: Telefonatat"

Berisha: Telefonatat e kryeministrit serb Vuçiç dhe telefoni i prishur i Edi Ramës

Në një postim në rrjetin social facebook ish kryeministri Berisha shkruan se kryeministri serb Vuçiç ka zgjedhur nje menyre origjinale per te mbuluar skandalin per te cilin flet e gjithe