Tag "berisha per hashashin"

Ish-kryeministr Berisha publikon foto të ruajtjes së hashashit me kallashnikov (Foto)

Ish-kryeministri Sali Beri publikon skandale të tjera që po ndodhin në shtetin shqiptar. Ai ka publikuar një fotografi ku një i ri i veshur me tuta sporti dhe në shpinë