Tag "berisha. arrest"

Berisha: Rama dhe Veliaj arrestojnë Altin Goxhajn dhe Zirkon Dishën, panik nga protestat

Nga Sali Berisha Edi Rama dhe Erjon Veliaj ne panik nga shoqeria civile, rrahin, burgosin dhe dhunojne protestuesit paqesor. Te dashur miq, ne fotot e meposhtme mund te shihni vetem