Tag "Berisha akuzon kryeministrin Edi Rama"

“Arsyeja e vërtetë e largimit të Ramës do iu rrëqethë mishrat shqiptarëve”

Deputeti i opozitës Kastriot Islami ka thënë se në fakt dorëheqja dhe vetëdorëzimi i Edi Ramës është thjesht një çështje kohe dhe se atë nuk mundet ta shpëtojë asnjë lloj

Berisha: Sinanaj denoncon heshtjen e pushtetarëve për vrasjen e Konomit

Reagon ish-­kryeministri Sali Berisha pas akuzës si vrasës me pagesë të Julian Sinanaj. Berisha akuzon kryeministrin Edi Rama dhe anëtarë të kabinetit të tij qeverisës, për lidhje me krimin dhe