Tag "berish"

Berisha: Maqedonia po rrokulliset

Ish kryeministri, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me situatën në Kumanovë, ku mbetën 22 viktima. Në një postim në rrjetin e tij social, Berisha shkruan se pakica shqiptare, nuk

Vizita e Ramës në Beograd, Berisha: Obsesion dhe sevda e kryeministrit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vizitën e kreut të Ekzekutivit, Edi Rama për vizitën e tij në Beograd. Me anë të një mesazhi në rrjetin social “Facebook”,