Tag "berisah"

Denoncimi i Berishës: Terri i Noriegës mbulon bregdetin nga Velipoja në Ksamil

Sali Berisha publikoi disa mesazhe me foto dhe video që tregojnë se një pjesë e bregdetit shqiptar është pa drita. Bëhet fjalë për Velipojën, Ksalimin, Sarandën, Borshin, Vlorën dhe Durrësin.

Berisha bën përgënjeshtrim: Ja kush e firmosi kontratën me Bankers

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar lajmin që ka qarkulluar sëfundmi se kontrata e kompanisë së naftës “Bankers Petroleum” është nënshkruar gjatë qeverisjes demokrate. Në një status në Facebook Berisha sqaron