Tag "berberi"

Ky është berberi shqiptar që qeth yjet e sportit (Foto)

Një berber shqiptar ka fatin që të qeth yje të mëdha si Ronaldo, Angel Di Maria, James Rodriguez, Michel Platini, Lewis Hamiltoni e shumë të tjerë. Quhet Ludovik Tunaj, ku

Për një prerje flokësh Kanye West shpenzon 500 dollarë

Reperi amerikan Kanye West shpenzon rreth 182 mijë euro brenda vitit në prerjen e flokëve, ka thënë babai i këngëtares Rihanna. Ronald Fenty, i cili kishte udhëtuar me të bijën

Spektakli i berberit me fëmijën autik. Më i aftë se një psikolog

Një nënë 34 vjeçare e çuajtur Denine Davis ka djalin autik, por ajo ka një problem shumë të madh, pasi djali i sajë nuk pranon që ti qethë flokët, sepse

Fredo Berberi merret në pyetje nga Prokuroria: Nuk kam konflikt me njeri

Prokuroria e Krimeve të Rënda, e cila po heton dhe mbi atentatin ndaj kreut të komunës Qëndër të qarkut Vlorë Fredo Berberi, ka marrë mesditën e së mërkurës edhe dëshminë